Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Handdukskrok Bathlife Mattsvart

-53%
1 / 2

Valitse väri ja malli

  • Mattamu­sta+0 €
  • Kromi−2 €
13,99 €

Aiempi alin hinta 29,99 €

Toimitus: ti 10 marrask. - pe 20 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 5.3 cm
  • Korkeus: 5.6 cm
  • Syvyys: 5.5 cm

  • TuotemerkkiBathlife
  • VäriMusta
  • Värin nimiMattamusta
  • UlkonäköMatt
  • SarjaDingla
  • Tuotenumero1913172

Tuotenumero: 1913172
Koko
    Korkeus5.6 cm
    Leveys5.3 cm
    Syvyys5.5 cm
Muuta
    VäriMusta
    Värin nimiMattamusta
    UlkonäköMatt
    SarjaDingla

Musta pyyhekoukku Bathlife Dingla on näppärän kokoinen lisävaruste kylpyhuoneeseen. Musta, mattapintainen pyyhekoukku vie kylpyhuoneesta vain ripauksen tilaa, mutta siinä pyyhe on helposti käden ulottuvilla aina kun sitä tarvitset. Pyyhekoukun voi asentaa joko ruuvaamalla piilokiinnityksenä tai mukana tulevalla liimalla, jolloin koukku on siirrettävissä myöhemmin. Kun liimaat telineen kiinni kylpyhuoneen seinään, kylpyhuoneen vesieristyksiin ei tarvitse tehdä reikiä.

Pyyhekoukku Bathlife Dingla, mattamusta

Tuotetiedot:

  • Tuotemerkki: Bathlife
  • Syvyys: 55 mm
  • Leveys: 53 mm
  • Väri: Musta
  • Kiinnitystapa: Ruuvaamalla tai liimaamalla

Pakkauksen mitat ja paino:

  • Pakkauksen leveys (mm): 60,00
  • Pakkauksen korkeus (mm): 85,00
  • Pakkauksen syvyys (mm): 80,00
  • Rahtipaino (kg): 1,00

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy