Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Hinkley Seinävalaisin Echelon Lisa Mcdennon

Muutama jäljellä
1 / 9
Hinta824,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 30.5 cm
  • Korkeus: 35.7 cm
  • Pituus: 15.3 cm

  • TuotemerkkiLisa McDennon by Hinkley
  • MateriaalityyppiTeräs,Lasi
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä12
  • Valonlähde sisältyyKyllä
  • TuotenumeroSYN0054115

Tuotenumero: SYN0054115
Koko
    Korkeus35.7 cm
    Leveys30.5 cm
    Pituus15.3 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Lasi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä12
    Valonlähde sisältyyKyllä
    Värin nimiMessinki
    Paino 4.67 kg
    VäriMessinki
    KantaIntegrerad LED
    SarjaEchelon

Andas inspiration hämtad från den klassiska Art Deco-stilen, Echelon, från Hinkleys Lisa McDennon Collection, är en flerskiktsstil i en lysande Heritage Brass-finish med alternerande ringar av faux alabaster. Denna stora halvcirkelformade taknära vägglampa är dramatisk väggkonst såväl som en funktionell ljuskälla.


Mått

  • Bredd (cm): 30,5
  • Höjd (cm): 35,7
  • Längd (cm): 15.3

Specifikationer

  • Färg: Heritage Brass
  • Material: Stål, Konstgjord Alabaster
  • Lampor ingår: 1 x 12W Integrerad LED
  • Maximal effekt per glödlampa: 12W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy