Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Vida Hinkley Seinävalaisin

Muutama jäljellä
1 / 7
Hinta674,99 €
Toimitus: ti 3 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 23.5 cm
  • Korkeus: 43.8 cm
  • Pituus: 13.3 cm

  • TuotemerkkiHinkley
  • MateriaalityyppiTeräs,Lasi
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä40
  • Valonlähde sisältyyEi
  • TuotenumeroSYN0054161

Tuotenumero: SYN0054161
Koko
    Korkeus43.8 cm
    Leveys23.5 cm
    Pituus13.3 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Lasi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä40
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiKulta
    Paino 3 kg
    VäriKulta
    KantaE14
    SarjaVida

Vidas moderna design sprudlar med en blomstrande stil som är både mycket dramatisk och fint skulpterad. Den stora 2-ljuss vägglampan är ett statement-stycke med kristallaccenter, Vida injicerar en spännande dos av samtida inspiration till sin omgivning.


Mått

  • Bredd (cm): 23,5
  • Höjd (cm): 43,8
  • Längd (cm): 13,3

Specifikationer

  • Färg: Bronserad guld
  • Material: Stål, Kristall
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 40W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy