Tuotteesta
Yleistä
Tuotemerkki:Trio LightingVäri:Kanta:LEDVärin nimi:MattavalkoinenTuotenumero:1855600
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 1855600
Yleistä
Tuotemerkki
Trio Lighting
Värin nimi
Mattavalkoinen
Väri
valkoinen
Teho (W)
25 w
Kanta
LED
Jännite (V)
230 V
Valonlähde
Kyllä
Tyyli
Ajaton
KampanjaKattovalaisin Ale
Toiminto
Himmennettävä
Kyllä
Koko
Leveys
63.4 cm
Korkeus
7.6 cm
Syvyys
36.6 cm
Tuotetiedot

Moderni, kauttaaltaan mattavalkoinen Paella kattovalaisin kiinnittää katseen. Graafinen valaisin koostuu kahdesta erikokoisesta suorakaiteenmallisesta kehikosta, joissa integroitu LED valonlähde. Pienempi kehikko käänneltävissä haluttuun asentoon. Valonlähde integroitu LED 25 W, valoteho 3000 lm ja valon väri 4000K. Himmennettävissä kolmeportaisesti tavallisella seinäkytkimellä. Valaisimen leveys 63 cm, korkeus 7 cm ja syvyys 36 cm.

Toimitus
Toimitetaan normaalisti 5-10 arkipäivän sisällä.
Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

Ehdot
14 päivän palautusoikeus
Useita maksutapoja
Asiakaspalvelu

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen

Puhelin: 09 4245 4200

Aukioloajat:
Tuotemerkki
TRIO_logo.jpg
Trio Lighting

Trio Lighting on Euroopan johtavia valaistusalan yrityksiä, jonka valikoimaan kuuluu trendikkäitä ja edullisia sisustusvalaisimia. Trion mallisto uudistuu kolmesti vuodessa ja löydätkin tuoreimmat ideat ja viimeisimmät valaisininnovaatiot juuri Triolta. Yrityksen menestystarina alkoi jo vuonna 1991, kun Bernd Muller ja kaksi muuta partneria perustivat Trio Leuchtenin ja työllistivät 10 työntekijää. Trio toivotti tervetulleeksi sadannen työntekijänsä vuonna 2004. Vuonna 2006 viimeistä teknologiaa oleva logistiikkakeskus avattiin Saksassa ja vuonna 2007 yritys siirtyi Philipsin omistukseen. Vuonna 2010 Trion johto osti yrityksen takaisin Philipsiltä ja perusti Trio Internationalin vuonna 2011 Euroopan kasvustrategian toteuttamiseksi. Tänä päivänä kuluttajia palvelevat Trion tiimissä yli 260 valaistuksen ammattilaista.

Tuotteet Trio Lighting-tuotemerkiltä

Kattovalaisin Padella Mattavalkoinen

 TRIO

87
,
20
Säästät:21,80
20%
ALE
Maksa osissa, alk.
Tuote myydään nopeasti!
Toimitetaan normaalisti 5-10 arkipäivän sisällä.
Kolme syytä valita meidät
Eri maksutapoja
Edullinen rahti
14 päivän palautusoikeus