Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Kattovalaisin Padella MattavalkoinenTRIO

Outlet
1 / 8
Hinta111,99 €Alkuperäinen HintaOli 149,99 €

Aiempi alin hinta 111,99 €

Toimitus: pe 6 marrask. - pe 13 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 63.4 cm
  • Korkeus: 7.6 cm
  • Syvyys: 36.6 cm

  • TuotemerkkiTrio Lighting
  • MateriaaliMetalli,Muovi
  • HimmennettäväKyllä
  • ValaistusKyllä
  • VäriValkoinen
  • Tuotenumero1855600

Tuotenumero: 1855600
Koko
    Korkeus7.6 cm
    Leveys63.4 cm
    Syvyys36.6 cm
Materiaali
    MateriaaliMetalli,Muovi
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    ValaistusKyllä
    VäriValkoinen
    Värin nimiMattavalkoinen
    Jännite (V)
    ValonlähdeKyllä
    Teho (W)25 W
    TyyliAjaton
    KäyttöalueSisäkäyttöön
    KantaLED
    Sarja

Moderni, kauttaaltaan mattavalkoinen Paella kattovalaisin kiinnittää katseen. Graafinen valaisin koostuu kahdesta erikokoisesta suorakaiteenmallisesta kehikosta, joissa integroitu LED valonlähde. Pienempi kehikko käänneltävissä haluttuun asentoon. Valonlähde integroitu LED 25 W, valoteho 3000 lm ja valon väri 4000K. Himmennettävissä kolmeportaisesti tavallisella seinäkytkimellä. Valaisimen leveys 63 cm, korkeus 7 cm ja syvyys 36 cm.

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Kattovalaisin Padella Mattavalkoinen".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy