Tuotteesta
Yleistä
Tuotemerkki:Trio LightingMateriaalityyppi:MuoviVäri:Värin nimi:MattavalkoinenTuotenumero:1417003
Tekniset tiedot
Tuotenumero: 1417003
Yleistä
Tuotemerkki
Trio Lighting
Sarja
Route
Värin nimi
Mattavalkoinen
Värivalkoinen riippuvalaisin
Teho (W)
5 w
Kanta
SMD
Jännite (V)
230 V
Värilämpötila
4000 K
Valovirta (lumen)
500 lm
Käyttöikä (H)
30000
Energiamerkintä
Kyllä
Sisäkäyttöön
Kyllä
Elohopea
Ei
LED
Kyllä
Ulkokäyttöön
Ei
Kylpyhuonekäyttöön
Ei
Tyyli
Ajaton
Energiatehokkuusmerkintä
A+
Max Wattimäärä
5 w
Valonlähde sisältyy
Kyllä
Lumen
500
KampanjaKattovalaisin Ale
Toiminto
Himmennettävä
Ei
Koko
Leveys
56 cm
Pituus
9 cm
Korkeus
7 cm
Syvyys
9 cm
Materiaali
Materiaalityyppi
Muovi
Tuotetiedot

Moderni ja linjakas Route kattovalaisin sopii valaisemaan monen tilan. Runko mattavalkoista metallia. Valonlähde kiinteä LED 2x5 W, valoteho 2x500lm ja valon väri 3000K. Ei sovi käytettäväksi ulkoisen himmentimen kanssa. Leveys 56 cm ja syvyys 9 cm. Takuu 5 vuotta.

Toimitus
Toimitetaan normaalisti 5-10 arkipäivän sisällä.
Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

Ehdot
14 päivän palautusoikeus
Useita maksutapoja
Asiakaspalvelu

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen

Puhelin: 09 4245 4200

Aukioloajat:
Tuotemerkki
TRIO_logo.jpg
Trio Lighting

Trio Lighting on Euroopan johtavia valaistusalan yrityksiä, jonka valikoimaan kuuluu trendikkäitä ja edullisia sisustusvalaisimia. Trion mallisto uudistuu kolmesti vuodessa ja löydätkin tuoreimmat ideat ja viimeisimmät valaisininnovaatiot juuri Triolta. Yrityksen menestystarina alkoi jo vuonna 1991, kun Bernd Muller ja kaksi muuta partneria perustivat Trio Leuchtenin ja työllistivät 10 työntekijää. Trio toivotti tervetulleeksi sadannen työntekijänsä vuonna 2004. Vuonna 2006 viimeistä teknologiaa oleva logistiikkakeskus avattiin Saksassa ja vuonna 2007 yritys siirtyi Philipsin omistukseen. Vuonna 2010 Trion johto osti yrityksen takaisin Philipsiltä ja perusti Trio Internationalin vuonna 2011 Euroopan kasvustrategian toteuttamiseksi. Tänä päivänä kuluttajia palvelevat Trion tiimissä yli 260 valaistuksen ammattilaista.

Tuotteet Trio Lighting-tuotemerkiltä

LED-Kattovalaisin Route 2-Os. Mattavalkoinen

 TRIO

39
,
10
Säästät:9,80
20%
ALE
Maksa osissa, alk. 4/kk
Tuote myydään nopeasti!
Toimitetaan normaalisti 5-10 arkipäivän sisällä.
Kolme syytä valita meidät
Eri maksutapoja
Alk. 6,95 €
14 päivän palautusoikeus