Tuotemerkki | Trio Lighting |
Sarja | Trio Lighting Clover |
Värin nimi | Kromi |
Väri | kromi |
Muoto | Pyöreä kattovalaisin |
Teho (W) | 40 w |
Paino | 0.592 kg |
Kanta | E27 |
Jännite (V) | 230 V |
Pohjan väri | Hopea |
Energialuokitus | A++ - E |
Sisäkäyttöön | Kyllä |
Ulkokäyttöön | Ei |
Energiatehokkuusmerkintä | A++ |
Tyyli | Futurismi |
Valonlähde sisältyy | Ei |
IP-luokka | IP20 |
Ulkonäkö | Kromi |
Halkaisija | 40 cm |
Korkeus | 150 cm |
Lamppujen lukumäärä | 1 kpl |
Riippuvalaisin Clover Kromi on tyylikäs ja moderni valaisin, joka sopii täydellisesti sisätiloihin. Valaisimessa on pyöreä muoto ja krominvärinen ulkonäkö, joka luo futuristisen ilmeen. Pohjan väri on hopea, mikä lisää valaisimen eleganssia.
Tämä riippuvalaisin käyttää E27-kantaa ja sen mukana ei tule valonlähdettä. Valaisin on suunniteltu sisäkäyttöön ja sen IP-luokka on IP20. Se toimii 230 voltin jännitteellä ja sen tehokkuus on 40 wattia. Valaisimessa on yksi lamppu, jonka energialuokitus on A++ - E.
Clover-sarjan riippuvalaisin on valmistettu kestävistä materiaaleista ja sen korkeus on 150 cm. Valaisimen halkaisija on 40 cm ja se painaa 0.592 kg. Sen krominvärinen ulkonäkö sopii moniin erilaisiin sisustustyyleihin ja se on helppo asentaa.
Trio Lightingin tuotemerkki takaa laadukkaan ja tyylikkään tuotteen. Riippuvalaisin Clover Kromi luo upeaa valaistusta ja antaa tilalle modernin ilmeen.
- Moderni ja futuristinen ilme
- Krominvärinen ulkonäkö
- Sopii moniin sisustustyyleihin
Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.
Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.
Puhelin: 09 4245 4200

Trio Lighting on Euroopan johtavia valaistusalan yrityksiä, jonka valikoimaan kuuluu trendikkäitä ja edullisia sisustusvalaisimia. Trion mallisto uudistuu kolmesti vuodessa ja löydätkin tuoreimmat ideat ja viimeisimmät valaisininnovaatiot juuri Triolta. Yrityksen menestystarina alkoi jo vuonna 1991, kun Bernd Muller ja kaksi muuta partneria perustivat Trio Leuchtenin ja työllistivät 10 työntekijää. Trio toivotti tervetulleeksi sadannen työntekijänsä vuonna 2004. Vuonna 2006 viimeistä teknologiaa oleva logistiikkakeskus avattiin Saksassa ja vuonna 2007 yritys siirtyi Philipsin omistukseen. Vuonna 2010 Trion johto osti yrityksen takaisin Philipsiltä ja perusti Trio Internationalin vuonna 2011 Euroopan kasvustrategian toteuttamiseksi. Tänä päivänä kuluttajia palvelevat Trion tiimissä yli 260 valaistuksen ammattilaista.