Tuotemerkki | Trio Lighting |
Värin nimi | Monivärinen |
Väri | monivärinen |
Teho (W) | 42 w |
Kanta | E27 |
Jännite (V) | 230 V |
Valonlähde | Ei |
Tyyli | Moderni |
Kampanja | Kattovalaisin Ale |
Himmennettävä | Ei |
Leveys | 96.5 cm |
Korkeus | 150 cm |
Syvyys | 68.5 cm |
Materiaalityyppi | Tekstiili |
Näyttävä viisiosainen Hotel riippuvalaisin tuo valoa kotiin. Valaisimen eriväriset tekstiilivarjostimet tuovat leikkisyyttä ilmeeseen - harmoninen värimaailma pitää kokonaisuuden kuitenkin hillittynä. Ripustuskorkeus säädettävissä - maksimi ripustuskorkeus 150 cm. Valonlähde 5xE27, polttimot eivät sisälly mukaan. Valaisimen leveys 96 cm ja svyyys 68 cm.
Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.
Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.
Puhelin: 09 4245 4200

Trio Lighting on Euroopan johtavia valaistusalan yrityksiä, jonka valikoimaan kuuluu trendikkäitä ja edullisia sisustusvalaisimia. Trion mallisto uudistuu kolmesti vuodessa ja löydätkin tuoreimmat ideat ja viimeisimmät valaisininnovaatiot juuri Triolta. Yrityksen menestystarina alkoi jo vuonna 1991, kun Bernd Muller ja kaksi muuta partneria perustivat Trio Leuchtenin ja työllistivät 10 työntekijää. Trio toivotti tervetulleeksi sadannen työntekijänsä vuonna 2004. Vuonna 2006 viimeistä teknologiaa oleva logistiikkakeskus avattiin Saksassa ja vuonna 2007 yritys siirtyi Philipsin omistukseen. Vuonna 2010 Trion johto osti yrityksen takaisin Philipsiltä ja perusti Trio Internationalin vuonna 2011 Euroopan kasvustrategian toteuttamiseksi. Tänä päivänä kuluttajia palvelevat Trion tiimissä yli 260 valaistuksen ammattilaista.