Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Kattopendel Eglo Levantara Musta/Puu neljällä lampulla

1 / 3
Hinta168,99 €
Toimitus: marras viikko 46 - marras viikko 48
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 7.5 cm
  • Korkeus: 9.5 cm
  • Pituus: 85.5 cm

  • MateriaaliMetalli,Puu
  • MateriaalityyppiTeräs,Puu
  • Max Wattimäärä40
  • MuotoSuora
  • Värin nimiMusta,Mörkbrun
  • TuotenumeroSYN0037353

Tuotenumero: SYN0037353
Koko
    Korkeus9.5 cm
    Leveys7.5 cm
    Pituus85.5 cm
Materiaali
    MateriaaliMetalli,Puu
    MateriaalityyppiTeräs,Puu
Muuta
    Max Wattimäärä40
    MuotoSuora
    Värin nimiMusta,Mörkbrun
    Paino 2.48 kg
    VäriMusta,Ruskea
    KantaE27
    Sarja

LEVANTARA-riippuvalaisin koostuu mustista metalliputkista ja neljästä kovapuukuutiosta, joista jokaisessa on integroitu lampunpidin, roikkuen mustasta teräskatakombista kahden samanvärisen tekstiilikaapelin varassa. Riippuvalaisimen tyylikäs yhdistelmä puuta ja mustaa metallia sulautuu moniin erilaisiin sisustustrendeihin ja tarjoaa modernia valaistusta olohuoneeseen tai ruokasaliin. Tuotteessa on E27-lampunpidin ja se vaatii 4 x E27-lampun, joita ei toimiteta tuotteen mukana.


Muotoilu ja viimeistely

  • Kotelomateriaali: teräs, puu
  • Koteloiden väri: musta, ruskea

Virta 26 Liitäntä

  • Valonlähde 1: Eksklusiivinen
  • Lampunjalka 1: E27
  • Tulppa: Ei

Tekniset tiedot

  • maks. watti: 4X40W
  • Suoja: IP20

Mitat & Paino

  • Korkeus: 95 mm
  • Nettopaino: 2,48 kg
  • Pituus: 855 mm
  • Leveys: 75 mm

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy