Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

LED-Kattovalaisin Twister MattamustaTRIO

1 / 6
Hinta224,99 €
Toimitus: to 22 lokak. - ti 3 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 90.5 cm
  • Korkeus: 8.5 cm
  • Syvyys: 24.5 cm

  • TuotemerkkiTrio Lighting
  • Koko90.5x24.5x8.5
  • MateriaaliMetalli
  • MateriaalityyppiMetall
  • Lamppujen lukumäärä1
  • Tuotenumero2206685

Tuotenumero: 2206685
Koko
    Korkeus8.5 cm
    Leveys90.5 cm
    Syvyys24.5 cm
    Koko90.5x24.5x8.5
Määrä
    Lamppujen lukumäärä1
Materiaali
    MateriaaliMetalli
    MateriaalityyppiMetall
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    IP-luokkaIP20
    Valonlähde sisältyyKyllä
    Värin nimiMattsvart
    Jännite (V)230 volts
    VärisävyMattamusta
    ValonlähdeIntegroitu LED
    VoimanlähdeVerkon toiminta
    Teho (W)30 W
    TyyliModerni
    Lampun tyyppiKattovalaisin
    KäyttöalueSisäkäyttöön
    Valonlähteen tyyppiIntegroitu LED
    Paino 1.025 kg
    VäriMusta
    KantaLED
    Sarja
    LEDIntegrerad LED
    KaukosäädinKyllä
    Valovirta (lumen)4500
    Käyttöikä (H)30000 h
    VirtakytkinKaukosäädin

Moderni Twister-kattovalaisin koostuu kahdesta suorakaiteenmuotoisesta valokehikosta, jotka ovat kääneltävissä haluttuihin asentoihin. Integroitu LED-valonauha myötäilee kehikoita ja korostaa muotoja valon ollessa päällä. Valoteho ja värilämpötila ovat säädettävissä portaattomasti mukana tulevalla kaukosäätimellä. Valaisimen runko on mattamustaa metallia.

Värilämpötila: 2700 - 6000K

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy