Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Arti Hinkley Seinävalaisin

Seuraa
1 / 4

Valitse väri ja malli

  • Musta+0 €
  • Musta|R­uskea+0 €
  • Messink­i|Ruske­a+0 €
311,99 €
Arviolta varastossa huhti viikko 15, 2027

Seuraa tuotetta

Ilmoitamme sinulle, kun tuotetta on jälleen saatavilla

Tuotteesta

  • Leveys: 19.4 cm
  • Korkeus: 24.2 cm
  • Pituus: 38.6 cm

  • TuotemerkkiHinkley
  • MateriaalityyppiTeräs,Rottinki
  • Max Wattimäärä60
  • Valonlähde sisältyyEi
  • Värin nimiMessinki|Ruskea
  • TuotenumeroSYN0054247

Tuotenumero: SYN0054247
Koko
    Korkeus24.2 cm
    Leveys19.4 cm
    Pituus38.6 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Rottinki
Muuta
    Max Wattimäärä60
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiMessinki|Ruskea
    UlkonäköRottinki
    Paino 1.63 kg
    VäriMessinki,Ruskea
    KantaE27
    SarjaArti

Den perfekta armaturen för alla utrymmen, Arti förkroppsligar enkel elegans med sin funktionella, strömlinjeformade design. Varje aspekt av Arti mässing med naturlig rotting vägglampa är prydd med praktiska funktioner för en sömlös integration i vilket rum som helst.


Mått

  • Bredd (cm): 19,4
  • Höjd (cm): 24,2
  • Längd (cm): 38,6

Specifikationer

  • Färg: Heritage mässing, Naturlig rotting skärm
  • Material: Stål, Rotting
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 60W

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy