Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Yöpöytä Hanah Home Luke (47,9 x 63,5 x 36,8 cm) ValkoinenValkoinen

1 / 7

Valitse värin nimi

Hinta143,99 €
Toimitus: marras viikko 46 - marras viikko 48
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 47.9 cm
  • Korkeus: 63.5 cm
  • Syvyys: 36.8 cm

  • TuotemerkkiHanah Home
  • Täydelliset mittaukset47.9x36.8
  • Pöytälevyn paksuus1.8 cm
  • Kokonaiskorkeus63.5 cm
  • Paksuus1.8 cm
  • TuotenumeroSQ0255294

Tuotenumero: SQ0255294
Koko
    Korkeus63.5 cm
    Täydelliset mittaukset47.9x36.8
    Pöytälevyn paksuus1.8 cm
    Kokonaiskorkeus63.5 cm
    Paksuus1.8 cm
    Leveys47.9 cm
    Syvyys36.8 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    RunkomateriaaliMelamiinipinnoitettu lastulevy
    RunkoMelamiinipinnoitettu lastulevy
    Materiaali pöytälevyMelamiinipinnoitettu lastulevy
    Materiaali jalatPyökkipuu
    KahvaKyllä
    MateriaaliLaminaattilevy,Puu
    MateriaalityyppiMelamiinipinnoitettu lastulevy, pyökkipuu
    Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    KäsittelyMelamiinipinnoitettu
Toiminto
    SäilytysKyllä
Muuta
    Sisältyy toimitukseen1x yöpöytä
    Värin nimiValkoinen
    Ulkonäkövirtaviivainen
    TyyliSkandinaavinen
    Jalkojen väri Pyökki
    Vaatii kokoamisenKyllä
    HoitoPyyhi puhtaaksi kostealla liinalla. Käytä vain vettä tai mietoa pesuainetta. Kuivaa puhtaalla liinalla.
    VäriValkoinen
    Sarja

Muunna makuuhuoneesi viihtyisäksi keitaaksi elegantilla yöpöydällämme. 100 % melamiinipinnoitetusta lastulevystä valmistettu yöpöytä on sekä kestävä että tyylikäs. Pelkistetty valkoinen väri tuo ripauksen hienostuneisuutta mihin tahansa huoneeseen, ja pyökkipuiset jalat sekä vedin lisäävät luonnollisen lämpimän yksityiskohdan.

Kohota makuuhuoneesi sisustusta

Sano hyvästit sotkuisille yöpöydille ja tervetuloa järjestelmälliselle eleganssille. Tämä yöpöytä tarjoaa runsaasti säilytystilaa kaikille iltarutiinisi tärkeille tavaroille – kirjoista ja silmälaseista latureihin. Pidä kaikki käden ulottuvilla ja siististi poissa näkyvistä rauhallista ja sotkutonta makuuhuonetta varten.

Laadukas viimeistely

Huolellisesti ja tarkasti viimeistelty yöpöytä on tehty kestämään. 18 mm paksu melamiinipinnoitettu lastulevy takaa kestävyyden, ja 3 mm Mdflam-taustalevy lisää vakautta. Pyökkipuiset jalat ja vedin tuovat makuuhuoneesi sisustukseen ripauksen hienostuneisuutta ja viehätystä.

Tekniset tiedot:

  • Pyökkipuujalat ja -vedin

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy