Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Klintberg työpöytä 5 laatikolla 109x48x76 cm

1 / 11
Hinta224,99 €
Toimitus: pe 13 marrask. - pe 27 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 109.3 cm
  • Korkeus: 75.6 cm
  • Syvyys: 48.5 cm

  • TuotemerkkiTvilum
  • Täydelliset mittaukset109.3x48.5
  • Pöytälevyn paksuus1.8 cm
  • Kokonaiskorkeus75.6 cm
  • Paksuus1.5 cm
  • TuotenumeroSQ0243095

Tuotenumero: SQ0243095
Koko
    Korkeus75.6 cm
    Täydelliset mittaukset109.3x48.5
    Pöytälevyn paksuus1.8 cm
    Kokonaiskorkeus75.6 cm
    Paksuus1.5 cm
    Korkeus pöytälevyyn75.6 cm
    Vapaa korkeus pöydän alla61.5
    Leveys109.3 cm
    Syvyys48.5 cm
Määrä
    Laatikkojen lukumäärä5
    Hyllyjen lukumäärä1
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköPuu
    RunkomateriaaliLastulevy
    RunkoLastulevy
    Materiaali pöytälevyLastulevy
    MateriaaliPuu
    Materiaalin valintaLaminaatti,MDF
    MateriaalityyppiLastulevy, melamiinireunanauha
    Puulajin ulkonäköMaalattu puu
    KäsittelyMelamiini
Toiminto
    SäilytysKyllä
    SäilytystyyppiLaatikot,Hylly
Muuta
    SijoitusSeinäävasten
    MuotoSuorakulmainen
    Värin nimiValkoinen
    UlkonäköKlassinen
    Jalkojen väri Valkoisenvärinen puu
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Nettopaino (Kg)29.5 Kg
    HoitoPyyhi kostealla liinalla
    VäriValkoinen
    Sarja
    Pöydän muotoSuorakulmainen

Tutustu Function Plus -malliston monipuoliseen työpöytävalikoimaan, joka on suunniteltu parantamaan kotityöskentelyäsi. Mallistossa on erilaisten ominaisuuksien työpöytiä, kuten hyllyillä varustettuja, pelaajille sopivia sekä yksinkertaisempia malleja. Saatavilla olevien eri kokojen ansiosta pöydät sopivat joustavasti mihin tahansa huoneeseen. Laajan väri- ja tyylivalikoiman ansiosta nämä työpöydät ovat käytännöllisiä ja myös visuaalisesti miellyttäviä. Piditpä sitten klassisesta, monikäyttöisestä ilmeestä tai tyylikkäästä, trendikkäästä lookista, löydät vaihtoehdon jokaiseen makuun. Kohota työtilasi uudelle tasolle Function Plus -työpöytien monipuolisuudella ja tyylillä.

  • Valmistettu Tanskassa FSC-sertifioidusta puusta
  • Tuotteen koko: 109,3 x 48,5 x 75,6 cm.
  • Laatikkosäilytystila
  • Pöytälevyn muoto: suorakulmainen
  • Pöytälevyn enimmäiskuormitus: 25 kg.
  • Polvitilan korkeus: 61,5 kg.
  • Kaatumisen estolaite sisältyy

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy