Missing translation for header.skipToContent

Viikon parhaat tarjoukset - säästä jopa 60% →

Kategoriat

-31%
1 / 11

Diantha Sänkykehys 90x200 cm Beige/Vaalea puu

Säästät
180
00
Alennettu Hinta
399
99
Alkuperäinen HintaNorm. hinta
579
99
Alin hinta viimeisen 30 päivän aikana 349,99 :-
Diantha Sänkykehys 90x200 cm
Hinta−10 €
Diantha Sänkykehys 90x200 cm
Hinta+0 €
Toimitetaan normaalisti 4-6 viikon sisällä

Tuotteesta

  • Vuodekoko: 90x200
  • Sokkelin/jalan korkeus: 27 cm
  • Koostumus: 100% Polyesteri
  • Jalka: Puu
  • Runkomateriaali: Puu
  • Tuotenumero: SYN0018648
Tuotenumero: SYN0018648
Koko
Vuodekoko
Korkeus
100 cm
Sokkelin/jalan korkeus
27 cm
Leveys
100 cm
Pituus
217 cm
Materiaali
Koostumus
100% Polyesteri
Jalka
Puu
Runkomateriaali
Puu
Verhoilumateriaalit
Sametti
Muuta
Sarja
Diantha
Patja
Ei sisälly
Värin nimi
Vaalea puu, Beige
Väri
Ruskea, Beige
Sängynpääty
Sisältyy
Jalkojen väri
Musta
Kampanja
Retrotyylinen lasten sänky puolipyöreällä sängynpäädyllä. Tämä esteettisen muotoilun ja käytännöllisyyden yhdistävä sänky sopii täydellisesti lastenhuoneeseen tai pienempään makuuhuoneeseen. Kestävästä MDF-levystä valmistettu runko on verhoiltu laadukkaalla ja miellyttävän tuntuisella samettikankaalla. Materiaaliensa ansiosta sänky kestää vuosien käytön ilman päivittäistä ylläpitoa. Puolipyöreä sängynpääty tuo sänkyyn ainutlaatuista retrotyyliä.

Tuotetiedot:

Tuotetyyppi: Lastensänky
Tyyli: Retro
Pääväri: Beige
Materiaali: Kangas
Päämateriaali: Sametti
Lisämateriaali: MDF-levy
Materiaaliyhdistelmä: 100% polyesteriä
Kangasverhoiltu takaosa: Ei

Mitat:

Niskatuen mitat: 100x106
Leveys: 106 cm
Pituus: 217 cm
Korkeus: 100 cm
Nukkuma-ala: 90x200 cm
Paino: 34 kg
Kantokyky: 110 kg

Hintaan sisältyy: 1 x Sängynrunko, 1 x Sälepohja (14 rullattavaa sälettä), Ei sisällä patjaa, vuodevaatteita tai tyynyjä

Ominaisuudet: Jakaa vartalon painon tasaisesti, Retrotyyli, Lämmin, elegantti väri, Korkealaatuiset materiaalit, Käytännöllinen säilytystila

Kokoaminen: Kokonaan koottava. 45-60 min.
Lisätiedot: Kuvassa näkyvän patjan korkeus on 20 cm, suosittelemme samankokoisen patjan käyttöä. Samettikangas saattaa näyttää hieman erilaiselta, kun se altistetaan erilaiselle valaistukselle – sillä on taipumus hohtaa enemmän päivänvalossa ja näyttää himmeämmältä sisätilan keinovalaistuksessa. Sileän tiheän rakenteen ansiosta samettikankaan sävy voi myös vaihdella, kun sitä silitetään käsin eri suuntiin ja kulmiin. Värin tasoittamiseksi sekä kolhujen ja ryppyjen poistamiseksi materiaalia tulee silittää avoimella kämmenellä yhteen suuntaan, pyyhkiä kostealla liinalla tai höyrysilitysraudalla.

Hoito-ohjeet:

Sametti:
1.Puhdista kuivashampoolla ja märällä sienellä tai miedolla puhdistusaineella
2.Imuroi sopivalla suuttimella.
Tuotteella ei ole arvosteluja

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä