Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Baarituoli IvandiTummanvihreä

1 / 4
Hinta99,99 €/kpl
Toimitus: ma 26 lokak. - ma 2 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 40.5 cm
  • Korkeus: 92.5 cm
  • Syvyys: 47.5 cm
  • Pituus: 40.5 cm

  • Istuinleveys42.8 cm
  • Selkänojan korkeus29 cm
  • Istuinsyvyys35 cm
  • Istuinkorkeus67.5 cm
  • Metallin ulkonäköTeräs
  • Tuotenumero2094053

Tuotenumero: 2094053
Koko
    Korkeus92.5 cm
    Istuinleveys42.8 cm
    Selkänojan korkeus29 cm
    Istuinsyvyys35 cm
    Leveys40.5 cm
    Pituus40.5 cm
    Syvyys47.5 cm
    Istuinkorkeus67.5 cm
Materiaali
    Metallin ulkonäköTeräs
    MateriaaliMuovi
    Materiaalin ulkonäköMetalli,Muovi
    Materiaalin valintaPolypropeeni (PP)
    MateriaalityyppiPP
Toiminto
    Nostettava ja laskettavaEi
    TaitettavaEi
    Säädettävä Ei
    PyörimistoimintoEi
    Irrotettava kangasEi
Muuta
    Värin nimiTummanvihreä
    PestäväEi
    Maksimipaino110 Kg
    Jalkojen väri Vihreä
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Paino 9.3 kg
    HoitoPyyhi kevyesti kostealla liinalla.
    VäriVihreä
    Sarja

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy