Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Baarituoli IvandiTurkoosi

1 / 4
Hinta111,99 €/kpl
Toimitus: ma 26 lokak. - ma 2 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 40.5 cm
  • Korkeus: 92.5 cm
  • Syvyys: 47.5 cm
  • Pituus: 40.5 cm

  • Istuinleveys42.8 cm
  • Selkänojan korkeus29 cm
  • Istuinsyvyys35 cm
  • Istuinkorkeus67.5 cm
  • Metallin ulkonäköTeräs
  • Tuotenumero2094023

Tuotenumero: 2094023
Koko
    Korkeus92.5 cm
    Istuinleveys42.8 cm
    Selkänojan korkeus29 cm
    Istuinsyvyys35 cm
    Leveys40.5 cm
    Pituus40.5 cm
    Syvyys47.5 cm
    Istuinkorkeus67.5 cm
Materiaali
    Metallin ulkonäköTeräs
    MateriaaliMuovi
    Materiaalin ulkonäköMetalli,Muovi
    Materiaalin valintaPolypropeeni (PP)
    MateriaalityyppiPP
Toiminto
    Nostettava ja laskettavaEi
    TaitettavaEi
    Säädettävä Ei
    PyörimistoimintoEi
    Irrotettava kangasEi
Muuta
    Värin nimiTurkoosi
    PestäväEi
    Maksimipaino110 Kg
    Jalkojen väri Sininen
    Vaatii kokoamisenKyllä
    Paino 9.3 kg
    HoitoPyyhi kevyesti kostealla liinalla.
    VäriTurkoosi
    Sarja

Baarituoli Ivandi - Tyylikäs ja kestävä baarituoli

Baarituoli Ivandi on täydellinen valinta sinulle, joka haluat luoda tyylikkään ja modernin ilmeen kotibaariisi tai keittiöösi. Tämä huippulaadukas baarituoli on suunniteltu kestämään ja tarjoamaan mukavuutta pitkäksi aikaa.

Ivandi-baarituolin istuin on valmistettu kestävästä polypropeenista (PP), mikä tekee siitä kestävän ja helppohoitoisen. Sininen metallijalka antaa tuolille modernin ja trendikkään ilmeen. Baarituoli on helppo koota ja sen istuinkorkeus on 67.5 cm.

Baarituoli Ivandi on suunniteltu istumaan mukavasti ja sen selkänojan korkeus on 29 cm. Tuolin mitat ovat 40.5 cm leveys, 92.5 cm korkeus ja 47.5 cm syvyys. Istuimen leveys on 42.8 cm ja syvyys 35 cm. Tuolin paino on 9.3 kg ja se kestää maksimissaan 110 kg.

Tämä baarituoli ei ole taitettava, säädettävä eikä pyörimistoiminnolla varustettu. Istuinkankaan irrottaminen ei ole mahdollista, mutta tuolin hoitaminen on helppoa - pyyhi se kevyesti kostealla liinalla.

  • Kestävä polypropeenimateriaali
  • Moderni sininen metallijalka
  • Helppo koota

Luo tyylikäs ja viihtyisä ilme kotibaariisi tai keittiöösi Baarituoli Ivandilla.

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy