Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Devereaux RuokatuoliMusta/Valkoinen

1 / 4

Valitse väri ja malli

  • Musta Hinta+0 €
  • Musta|A­ntrasii­tti Hinta+0 €
  • Musta|H­armaa Hinta+0 €
  • Musta|V­alkoine­n Hinta+0 €
  • Musta|K­ermanva­lkoinen Hinta+0 €
Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 48.5 cm
  • Korkeus: 75.5 cm
  • Syvyys: 50.5 cm

  • Materiaalin ulkonäköKangas,Puu
  • RunkomateriaaliMetalli
  • MateriaaliMetalli,Kangas
  • Verhoilun ulkonäköKangas
  • Puulajin ulkonäköVaalea puu
  • TuotenumeroSYN0013702

Tuotenumero: SYN0013702
Koko
    Korkeus75.5 cm
    Leveys48.5 cm
    Syvyys50.5 cm
Materiaali
    Materiaalin ulkonäköKangas,Puu
    RunkomateriaaliMetalli
    MateriaaliMetalli,Kangas
    Verhoilun ulkonäköKangas
    Puulajin ulkonäköVaalea puu
Muuta
    VäriMusta,Valkoinen
    Värin nimiMusta|Valkoinen
    SarjaDevereaux

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy