Missing translation for header.skipToContent

VIIKON TARJOUS!
👉 Hinnat nousevat - Löydä nyt!

-8%

Comfort Garden Tunis ulkokäyttöön jatkettava ruokailuryhmä 205/305x90 cm, 8 Thor-nojatuolilla Musta/Musta

Kampanja
Alennettu Hinta
1 099
99
Alkuperäinen HintaOli
2 199
99
Aiempi alin hinta 1 199,99
Toimitus to 21 toukok. - to 28 toukok. välillä

Tuotteesta

Tuotenumero: B000004506
Koko
Pituus (cm) Pöytä200 cm
Kokonaispituus jatkopalalla300 cm
Syyvys (cm) Tuoli66 cm
Leveys (cm) Pöydällä90 cm
Korkeus (cm) Tuoli86 cm
Korkeus (cm) Pöydällä74 cm
Istuinkorkeus52 cm
Leveys (cm) Tuoli56 cm
Istuinsyvyys46 cm
Määrä
Istumapaikkojen lukumäärä8
Tuolien lukumäärä8
Materiaali
VerhoilumateriaalitPolyester
MateriaaliKangas;Metalli;Puu;Tekorottinki,,,
Materiaali pöytälevyAintwood
Toiminto
Säädettävä Kyllä
TaitettavaEi
JatkettavaEi
SäilytysEi
Muuta
Paino Tuoli5.7 kg
VäriMusta
Vaatii kokoamisenKyllä
Paino Pöytä38.5 kg
Jatkolevy sisältyyEi
MuotoSuorakulmainen
PesuohjeKäsin pestävä
BrandComfort Garden
Sisältää tyynynKyllä
HeijastavaEi
Värin nimiMusta
Sisältyy toimitukseen1x Pöytä, 8x Tuolia
PestäväKyllä
Jalkojen väri Musta
Väri tuoliSvart
SäänkestäväVett kestävä

Tunis on moderni jatkettava ruokailuryhmä, joka on valmistettu kestävistä ja lähes huoltovapaista, korkealaatuisista materiaaleista ja kutsuu nauttimaan viihtyisistä aurinkoisista hetkistä terassillasi. Erinomainen sinulle, joka et halua käyttää paljon aikaa ulkokalusteiden hoitoon, vaan haluat ennen kaikkea nauttia kesästä! Ruokapöytä sopii yksinkertaisen ja suoraviivaisen muotoilunsa ansiosta useimmille terasseille.

Kestävä ja helposti yhdisteltävä ruokailuryhmä

  • Tukeva jatkettava pöytä saatavilla useissa väreissä
  • Yhdistetään tässä 8 kpl Thor-nojatuoleihin
  • Helppohoitoinen ja lähes huoltovapaa

Materiaalit ja hoito
Jos haluat nauttia kesästä ilman, että sinun tarvitsee käyttää paljon aikaa ulkokalusteiden ylläpitoon, Tunis on oikea valinta sinulle. Pöytä on valmistettu materiaaleista, jotka eivät vaadi vaativaa hoitoa ja jotka on helppo puhdistaa tarvittaessa. Vesi ja saippua riittävät.

  • Suosittelemme aina suojaamaan kalusteet kalustesuojalla, kun niitä ei käytetä, jotta niiden käyttöikä pitenee entisestään.
  • Aintwood on keinotekoinen materiaali, joka näyttää ja tuntuu puulta, mutta vaatii erittäin vähän huoltoa.
  • Jauhemaalattu alumiinirunko on helppo puhdistaa vedellä ja miedolla astianpesuaineella. Jos asut lähellä merta ja kalusteesi altistuvat merituulille, ne kannattaa pyyhkiä usein. Merisuola voi tuulen vaikutuksesta kuluttaa pintaa ja aiheuttaa pieniä kuplia tai hilseilyä.

Tunis-sarja koostuu tyylikkäistä ja pelkistetyistä ulkokalusteista kaikille terasseille. Selaa ruokailuryhmiä lukemattomissa pöytä- ja tuoliyhdistelmissä tai yhdistele ja sovita oman makusi mukaan. Tunisissa on kevyt mutta tukeva alumiinirunko, joka oikealla huollolla pysyy siistinä kausi toisensa jälkeen.

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Ota yhteyttä asiakastukeen

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä