Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Kattovalaisin Marley MattamustaTRIO

1 / 3
Hinta111,99 €
Toimitus: pe 6 marrask. - ke 18 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 57.5 cm
  • Korkeus: 22.5 cm
  • Pituus: 77.5 cm

  • TuotemerkkiTrio Lighting
  • MateriaaliMetalli
  • VäriMusta
  • Valonlähde sisältyyEi
  • Värin nimiMattamusta
  • Tuotenumero1087350

Tuotenumero: 1087350
Koko
    Korkeus22.5 cm
    Leveys57.5 cm
    Pituus77.5 cm
Materiaali
    MateriaaliMetalli
Muuta
    VäriMusta
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiMattamusta
    Jännite (V)
    EnergiatehokkuusmerkintäA ++
    UlkokäyttöönEi
    TyyliAjaton
    KäyttöalueSisäkäyttöön
    KantaGU10
    ElohopeaEi
    Sarja
    SisäkäyttöönKyllä
    EnergiamerkintäKyllä

Trio Marley kattovalaisin on 5-osainen minimalistinen spottivalaisin suunnattavilla sylinterivarjostimilla mattamustaa metallia. Pituus 77,5 cm ja syvyys 57,5 cm ja koko valaisimen korkeus 22,5 cm. Itse varjostinosan halkaisija 6 cm. Ei sisällä max 5x35W GU10 valonlähdett vaan valittavissa mieltymyksen mukaan esim. tarvitaanko himmenettävä vai riittääkö tavallinen. 2 vuoden takuu.

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy