Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

Hulluja ALE-hintoja BLACK FRIDAY jopa –50% →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

Viikonlopun BLACK DEAL!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Linara Kichler Seinävalaisin

-20%
Muutama jäljellä
1 / 7
Alennettu Hinta269,99 €Alkuperäinen HintaOli 379,99 €

Aiempi alin hinta 336,99 €

Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 18.4 cm
  • Korkeus: 43.2 cm
  • Pituus: 14.5 cm

  • TuotemerkkiKichler
  • MateriaalityyppiTeräs
  • HimmennettäväKyllä
  • Max Wattimäärä60
  • Valonlähde sisältyyEi
  • TuotenumeroSYN0054124

Tuotenumero: SYN0054124
Koko
    Korkeus43.2 cm
    Leveys18.4 cm
    Pituus14.5 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs
Toiminto
    HimmennettäväKyllä
Muuta
    Max Wattimäärä60
    Valonlähde sisältyyEi
    Värin nimiMusta, Messinki
    Paino 4.6 kg
    VäriMusta,Messinki
    KantaE27
    SarjaLinara

Den naturliga mässingsfinishen på Linara är som smycken på den mattsvarta metallskuggan med lameller. När den är belyst är detta sortiment en verklig upplevelse som tillför en omätlig textur till den omgivande duken. En uppfriskande vändning på modern och mitten av århundradet modern inredning.


Mått

  • Bredd (cm): 18,4
  • Höjd (cm): 43,2
  • Längd (cm): 14,5

Specifikationer

  • Färg: Svart & naturlig mässing
  • Material: Stål
  • Lampor ingår: Nej
  • Maximal effekt per glödlampa: 60W
  • Dimbar: Kompatibel med dimbara lampor

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Linara Kichler Seinävalaisin".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy