Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Feiss Loras

Muutama jäljellä
1 / 7
Hinta199,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 14.6 cm
  • Korkeus: 44.1 cm
  • Pituus: 21.9 cm

  • MateriaalityyppiTeräs,Lasi
  • Max Wattimäärä60
  • VäriMonivärinen
  • Värin nimiKromi
  • KantaE27
  • TuotenumeroSYN0036338

Tuotenumero: SYN0036338
Koko
    Korkeus44.1 cm
    Leveys14.6 cm
    Pituus21.9 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Lasi
Muuta
    Max Wattimäärä60
    VäriMonivärinen
    Värin nimiKromi
    KantaE27
    Sarja

Loras-kokoelma on nykyaikainen ote historiallisiin teollisiin muotoiluihin. Siinä on selkeät siemenlasivarjostimet, jotka roikkuvat mustista kangasköysien varassa, ja metalli on viimeistelty kiillotetulla kromilla.


Mitat

  • Leveys (mm): 146
  • Korkeus (mm): 441
  • Pituus (mm): 219

Tekniset tiedot

  • Väri: Kromi
  • Materiaali: Teräs, kirkas siemenlasi
  • Lampun kanta: E27
  • Valot sisältyvät: Ei
  • Polttimon suurin teho: 60W
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy