Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Feiss Payne 127x368x121 mm127x368x121 mm

Muutama jäljellä
1 / 4
Hinta349,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 12.7 cm
  • Korkeus: 36.8 cm
  • Pituus: 12.1 cm

  • MateriaalityyppiTeräs,Opaalilasi
  • IP-luokkaIP44
  • Max Wattimäärä3
  • VäriHarmaa
  • Värin nimiKromi
  • TuotenumeroSYN0036422

Tuotenumero: SYN0036422
Koko
    Korkeus36.8 cm
    Leveys12.7 cm
    Pituus12.1 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Opaalilasi
Muuta
    IP-luokkaIP44
    Max Wattimäärä3
    VäriHarmaa
    Värin nimiKromi
    KantaG9
    Sarja

Payne-kokoelma, joka on saanut vaikutteita elvytetystä englantilaisesta Tudorin muotoilutrendistä, säilyttää edelleen elegantin yksinkertaisen ja modernin ilmeen. Puhdas, valkoinen, opaali-etsattu lasi täydentää yksinkertaisia pyöreitä metallirenkaat sekä korostaa koristeellisten asennusten yksityiskohtaisempia metallirenkaita. IP44 kylpyhuoneluokitus.


Mitat

  • Leveys (mm): 127
  • Korkeus (mm): 368
  • Pituus (mm): 121

Tekniset tiedot

  • Väri: Kiillotettu kromi
  • Materiaali: Teräs, Opaalilasi
  • Lampun kanta: G9
  • Valot sisältyvät: 1 x 3W LED G9
  • Polttimon suurin teho: 3W LED
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa
  • IP-luokitus: IP44

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy