Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Gilded Nola Arabella

Muutama jäljellä
1 / 6
Hinta211,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 20.3 cm
  • Korkeus: 25.4 cm
  • Syvyys: 11.1 cm
  • Pituus: 11.1 cm

  • MateriaalityyppiTeräs,Pellava
  • Max Wattimäärä60
  • VäriMonivärinen
  • Värin nimiKulta|Norsunluu
  • TyyliMaalaishenkinen
  • TuotenumeroSYN0036382

Tuotenumero: SYN0036382
Koko
    Korkeus25.4 cm
    Leveys20.3 cm
    Pituus11.1 cm
    Syvyys11.1 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Pellava
Muuta
    Max Wattimäärä60
    VäriMonivärinen
    Värin nimiKulta|Norsunluu
    TyyliMaalaishenkinen
    KantaE27
    Sarja

Arabellassa on kaunis kullattuun metalliin kohokuvioitu muotoilu ja vohvelikankainen varjostin, joka on päällystetty maitolasilla valon pehmentämiseksi. Puolikuun muotoiset seinävalaisimet ovat erinomaisia kompakteissa huoneissa ja käytävillä. Tämä valikoima on ihanteellinen jälkiasennettaviin LED-lamppuihin.


Mitat

  • Leveys (mm): 203
  • Korkeus (mm): 254
  • Pituus (mm): 111

Tekniset tiedot

  • Väri: Kulunut Kulta, Norsunluuvarjostin
  • Materiaali: Teräs, Pellava
  • Lampun kanta: E27
  • Valot sisältyvät: Ei
  • Polttimon suurin teho: 60W
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy