Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Hinkley Bolla 197x216x222 mm197x216x222 mm

Muutama jäljellä
1 / 4
Hinta224,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 19.7 cm
  • Korkeus: 21.6 cm
  • Pituus: 22.2 cm

  • MateriaalityyppiTeräs,Opaalilasi
  • Max Wattimäärä60
  • VäriHarmaa
  • Värin nimiHarmaa
  • KantaE27
  • TuotenumeroSYN0036280

Tuotenumero: SYN0036280
Koko
    Korkeus21.6 cm
    Leveys19.7 cm
    Pituus22.2 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Opaalilasi
Muuta
    Max Wattimäärä60
    VäriHarmaa
    Värin nimiHarmaa
    KantaE27
    Sarja

Bollan kauniisti kaartuvat kaksoisvarret luovat pehmeää eleganssia, kun taas raskaat pallot varren päissä lisäävät sen innovatiivista tyyliä. Harjatun nikkelin viimeistelyn käsivarret ovat voimakkaasti suhteutetut, ja ne kontrastivat hienovaraisen kellonmuotoisen lasin kanssa yhdistäen sekä perinteisiä että moderneja yksityiskohtia.


Mitat

  • Leveys (mm): 197
  • Korkeus (mm): 216
  • Pituus (mm): 222

Tekniset tiedot

  • Väri: Harjattu nikkeli
  • Materiaali: Teräs, Opaalilasi
  • Lampun kanta: E27
  • Valot sisältyvät: Ei
  • Polttimon suurin teho: 60W
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy