Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Hinkley Collier

Muutama jäljellä
1 / 6
Hinta236,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 12.7 cm
  • Korkeus: 26.2 cm
  • Pituus: 14.8 cm

  • MateriaalityyppiTeräs,Lasi
  • Max Wattimäärä60
  • VäriRuskea
  • Värin nimiMessinki
  • KantaE27
  • TuotenumeroSYN0036302

Tuotenumero: SYN0036302
Koko
    Korkeus26.2 cm
    Leveys12.7 cm
    Pituus14.8 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Lasi
Muuta
    Max Wattimäärä60
    VäriRuskea
    Värin nimiMessinki
    KantaE27
    Sarja

Collierin keskiaikainen siluetti yhdistää retro yksinkertaisuuden parhaimmat puolet. Käsittelemättömät nupit, saranat ja varret Heritage Brass -viimeistelyllä luovat tyylikästä eleganssia ilmeeseen, joka on yhtä aikaa moderni ja ajaton.


Mitat

  • Leveys (mm): 127
  • Korkeus (mm): 262
  • Pituus (mm): 148

Tekniset tiedot

  • Väri: Heritage Messinki
  • Materiaali: Teräs, kirkas siemenlasi
  • Lampun kanta: E27
  • Valot sisältyvät: Ei
  • Polttimon suurin teho: 60W
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy