Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Kichler Piper Espresso/KromiEspresso/Kromi

Muutama jäljellä
1 / 5

Valitse väri ja malli

  • Kromi+248 €
  • Tummanr­uskea|K­romi+0 €
186,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 21.7 cm
  • Korkeus: 31.2 cm
  • Pituus: 11.2 cm

  • MateriaalityyppiTeräs
  • Max Wattimäärä60
  • VäriRuskea,Harmaa
  • Värin nimiTummanruskea|Kromi
  • KantaE14
  • TuotenumeroSYN0036558

Tuotenumero: SYN0036558
Koko
    Korkeus31.2 cm
    Leveys21.7 cm
    Pituus11.2 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs
Muuta
    Max Wattimäärä60
    VäriRuskea,Harmaa
    Värin nimiTummanruskea|Kromi
    KantaE14
    Sarja

Piper yhdistää modernin ja naisellisuuden hienoilla lasihelmikoristeillaan. Lineaariset yksityiskohdat kirkkaassa lasissa ja metallisauvoissa, jotka ovat viimeistelty Espressolla, tekevät tästä keskipisteen missä tahansa modernissa huoneessa.


Mitat

  • Leveys (mm): 217
  • Korkeus (mm): 312
  • Pituus (mm): 112

Tekniset tiedot

  • Väri: Espresso/Kromi
  • Materiaali: Teräs
  • Lampun kanta: E14
  • Valot sisältyvät: Ei
  • Polttimon suurin teho: 60W
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy