Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

PAM-DIILI! Jopa 50%, kun ostat yli 100 € →

VIIKON TARJOUS!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Seinävalaisin Kichler Talland 127x163x175 mm127x163x175 mm

Muutama jäljellä
1 / 4
Hinta261,99 €
Toimitus: ke 28 lokak. - ma 9 marrask. välillä
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 12.7 cm
  • Korkeus: 16.3 cm
  • Pituus: 17.5 cm

  • Halkaisija12.7 cm
  • MateriaalityyppiTeräs,Lasi
  • Max Wattimäärä3
  • VäriHarmaa
  • Värin nimiKromi
  • TuotenumeroSYN0036457

Tuotenumero: SYN0036457
Koko
    Korkeus16.3 cm
    Halkaisija12.7 cm
    Leveys12.7 cm
    Pituus17.5 cm
Materiaali
    MateriaalityyppiTeräs,Lasi
Muuta
    Max Wattimäärä3
    VäriHarmaa
    Värin nimiKromi
    IP-luokkaIP44
    KantaG9
    Sarja

Vintage ja naisellinen tyyli yhdistyvät Talland 1lt -seinävalaisimessa. Erityinen lasi muistuttaa 1900-luvun alkupuolen ja puolivälin sähkötolppiin asennettuja valaisimia. Valmistettu kromaattisesti ja IP44-luokiteltu kylpyhuoneeseesi.


Mitat

  • Halkaisija (mm): 127
  • Leveys (mm): 127
  • Korkeus (mm): 163
  • Pituus (mm): 175

Tekniset tiedot

  • Väri: Kiillotettu kromi
  • Materiaali: Teräs, lasi
  • Lampun kanta: G9
  • Valot sisältyvät: 1 x 3W G9 LED
  • Polttimon suurin teho: 3W LED
  • Himmennettävä: Yhteensopiva himmennettävien lamppujen kanssa
  • IP-luokitus: IP44

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy