Retrotyylinen käsintehty sivupöytäsetti. Inspiroidu tämän kahden sivupöydän setin koristeellisesta muotoilusta ja tuo ripaus vintage-tyyliä sisustukseesi. Vankasta, vaalean sävyisestä mangopuusta käsin valmistetuissa pöydissä on valkoinen, haalistuneen näköinen viimeistely, joka antaa niille ainutlaatuisen ilmeen. Pöytälevyjen kaunis kuviointi saa ne sopimaa useisiin sisustuksiin, perinteisistä boho-tyylisiin. Molemmat sivupöydät sopivat täydellisesti sekä olohuoneeseen että eteiseen, ja niitä voidaan käyttää myös yöpöytinä.
Tuotetiedot:
Tuotetyyppi: Sivupöytä
Tyyli: Retro
Pääväri: Vaalea puu
Materiaali: Puu
Päämateriaali: Mangopuu
Jalkojen materiaali: Puu
Päällysmateriaali: Puu
Muoto: Pyöreä
Viimeistely: Lakattu
Mitat:
Suuren pöydän mitat: 46x46x45
Kokonaismitat: 46x46x45
Pienen pöydän mitat: 39x39x38
Paino: 5 kg
Kantokyky: 15 kg
Hintaan sisältyy: 2 x Sivupöytä
Ominaisuudet: Sopii sekä makuu- että olohuoneeseen, Koristeellinen mutta käytännöllinen, Vankka ja kestävä rakenne, Ainutlaatuinen käsintehty kappale, Kevyt ja helppo siirtää
Kokoaminen: Jalat asennettava. 5-15 min.
Lisätiedot: Jokainen tämän mallin tuote on käsintehty ja ainutlaatuinen, joten sävy ja kuvio voivat poiketa hieman kuvassa esitetystä mallista. Tämän tuotteen epätasainen ilme, kulunut ulkonäkö tai värjäytyminen on tahallista. Huomaathan, että sitä ei pidetä valmistusvirheenä.
Hoito-ohjeet:
Mangopuu:
1.Puhdista miedolla puhdistusaineella ja pehmeällä liinalla. Pyyhi kuivaksi puhdistuksen jälkeen.