Ohita sivun ylätunniste ja jatka eteenpäin.

Hulluja ALE-hintoja BLACK FRIDAY jopa –50% →

Kategoriat

  • AsiakastukiAsiakastuki

Viikonlopun BLACK DEAL!
Hinnat nousevat - Löydä nyt!

Perhesänky PrinkenPuu/Ruskea

1 / 2
Hinta874,99 €
Toimitus: marras viikko 48 - joulu viikko 50
  • Aina hintatakuu
  • 14 päivän peruuttamisoikeus
  • Nopea toimitus
  • Jopa 20 vuoden takuu

Tuotteesta

  • Leveys: 157.5 cm
  • Korkeus: 166.8 cm
  • Pituus: 207.5 cm

  • Vuodekoko140x200
  • Sängyn korkeus21 cm
  • MateriaaliPuu
  • Materiaalin ulkonäköPuu
  • Materiaalin valintaMänty
  • Tuotenumero971727

Tuotenumero: 971727
Koko
    Korkeus166.8 cm
    Vuodekoko140x200
    Sängyn korkeus21 cm
    Leveys157.5 cm
    Pituus207.5 cm
Määrä
    Makuupaikkojen määrä (kpl)2
Materiaali
    MateriaaliPuu
    Materiaalin ulkonäköPuu
    Materiaalin valintaMänty
    MateriaalityyppiMänty
    Puulajin ulkonäköMänty
Muuta
    UlkonäköPuu
    MuotoSuorakulmainen
    Värin nimiRuskea
    TyyliMerihenkinen
    VäriRuskea
    PatjaEi sisälly
    SarjaPino
    PatjaEi sisälly

Tähän olemme koonneet yleisimmät kysymykset ja vastaukset tuotteesta "Perhesänky Prinken".

Toimitustapa

Toimitamme tilauksesi aina edullisesti ja luotettavasti. Pienemmät ja kevyemmät tuotteet toimitetaan lähimpään noutopisteeseen ja suuremmat kotiosoitteeseesi kadunvarsitoimituksena. Rahtimaksu lisätään kassalla.

 

Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.

Asiakastuki

Vastaavia tuotteita

Valitut lisätarvikkeet

Usein ostettu yhdessä

Katso lisää valikoimasta

Uutiskirje

Täyttämällä sähköpostiosoitteeni vahvistan haluavani vastaanottaa Kodin1:n uutiskirjeitä ja sallin Kodin1:n käsitellä henkilötietojani tietosuojaselosteensa mukaisesti, jotta minulle voidaan lähettää kohdennettua markkinointimateriaalia.

Kaikki tämä ja paljon muuta:

  • Ostoksesi kaikki yhdessä paikassa
  • Henkilökohtaiset tarjoukset
  • Maksuton ja täysin digitaalinen
Rahti alk. 6,95 €
Laaja valikoima huonekaluja

  • Svea logo
  • Mastercard- ja Visa-logot
Copyright © 2026 TM Finland Oy