Tuotemerkki | Be Basic |
Värin nimi | Valkoinen |
Väri | valkoinen senkki |
Tyyli | Maalaishenkinen |
Leveys | 54 cm |
Korkeus | 80 cm |
Syvyys | 30 cm |
Materiaalityyppi | Puu |
Lisää hieman eleganssia perinteisellä senkillämme! Ranskalaistyylinen senkki tarjoaa riittävän säilytystilan. Se on käytännöllinen sekä koristeellinen lisä olohuoneeseesi tai makuuhuoneeseesi.
Tämä maalaistyylinen senkki on valmistettu täyspuusta, joka on maalattu tyylikkään ulkonäön takaamiseksi, tämä tekee siitä myös helpon puhdistaa kostealla kankaalla. Puukaapissa on 9 laatikkoa säilytystilan takaamiseksi. Perinteiset vetimet lisäävät kaapin vintagetyyliä. Tuote on helppo koota.
Päivitä sisustuksesi seuraavalle tasolle meidän yksinkertaisen elegantilla senkillämme!
- Väri: ruskea ja valkoinen
- Materiaali: täyspuu
- Mitat: 54 x 30 x 80 cm (L x S x K)
- 9 vetolaatikkoa
- Ranskalaistyylinen
- VAROITUS! Kaatumisen estämiseksi tätä tuotetta on käytettävä mukana toimitetun seinäkiinnityslaitteen kanssa.
Onko sinulla kysyttävää? Ammattitaitoinen henkilökuntamme auttaa sinua! Voit olla yhteydessä meihin puhelimitse tai sähköpostilla.
Puhelin: 09 4245 4200

Be Basic -sarjan tuotteet ovat pelkistetympiä muotoilultaan sekä materiaaleiltaan, jonka vuoksi myös niiden hinnat ovat edullisempia kuin muun tuotevalikoimamme.
Senkki valkoinen 50x30x80 cm täyspuu
Valkoinen


